Doradca noszenia w chuście - Sylwia Piątkiewicz

Jestem doradcą noszenia ClauWi® i z ogromną przyjemnością towarzyszę rodzicom w ich przygodzie z chustonoszeniem.

Na konsultacje można umówić się ze mną na terenie Krakowa i okolic, Kielc i Jasła.

Skontaktuj się mailowo: matkiupadki@gmail.com

Telefonicznie: 724510373

Lub od razu wypełnij formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej na tej stronie. 

Niżej na stronie znajdziesz wszelkie informacje dotyczące tego kim jest doradca, ile kosztuje konsultacja, jak i gdzie kupić chustę i wiele innych.

lisia mama nosi dziecko w chuscie osha starry night fox

Wypełnij ten formularz, aby umówić się na konsultację chustową. Po jego otrzymaniu skontaktuję się z Tobą w celu ustalenia szczegółów – sam formularz do niczego nie zobowiązuje. Wszystkie dane traktuję jako poufne i są mi potrzebne wyłącznie w celu przygotowania się do spotkania i dobrania odpowiednich metod pracy.

Kim jest doradca noszenia w chuście i nosidłach miękkich? 

To osoba, która ma za zadanie wspomóc rodzica w wyzwaniach jakie stawia bycie opiekunem małego dziecka. Doradca noszenia robi to poprzez przekazywanie swojej wiedzy dotyczącej poprawnego noszenia maluszka w chuście, instruuje i uczy jak należy bezpiecznie zawiązać chustę, w jaki sposób dbać o fizjologiczną pozycję dziecka w chuście, aby wspomagać jego naturalny rozwój. Doradca noszenia potrafi wyjaśnić na czym polega noszenie i jakie płyną z niego korzyści, jakie chusty dobrać dla konkretnego rodzica i dziecka oraz jakie optymalne metody należy stosować podczas wiązania chusty w Waszym przypadku. Za wiedzą doradcy noszenia w chuście stoi całkowicie indywidualne podejście do każdej pary “rodzic – maluszek”.

Na czym polega spotkanie z doradcą?

Podczas około dwu godzinnego spotkania rozmawiamy o potrzebach rodzica i dziecka, staram się przekazać konieczną i potrzebną wiedzę dotyczącą sposobów noszenia w chuście. Następnie wraz z rodzicami uczymy się “motania” na specjalnych chustach tkanych – najpierw nauka polega na wiązaniu specjalnej lali treningowej (żeby nie trenować na bezbronnych maluszkach 🙂 ), a kiedy poczujecie się już wystarczająco pewni to z moim wsparciem będziecie mogli zawiązać chustę współpracując z własnym dzieckiem. Spotkanie trwa na tyle długo, że rodzice mogą w tym czasie spokojnie karmić, czy przewinąć maleństwo.

Czego konkretnie nauczę się na spotkaniu (tak zwanej konsultacji)?

Podczas jednego spotkania poza wiedzą teoretyczną najważniejsze jest nauczenie się poprawnego wiązania chusty tkanej w taki sposób, aby noszenie przynosiło jak najwięcej korzyści zarówno rodzicowi jak i dziecku. Na jednym spotkaniu można zaprezentować 3 wiązania: np. kangurka, kieszonki lub chusty kółkowej. Nie jest to jednak wyznacznik udanego i pełnego spotkania – konsultacja polega na dobraniu optymalnego wiązania dla konkretnego rodzica, dlatego po prezentacji najlepiej jest wybrać dwa, które czujemy, że sprawdzą się najlepiej, a następnie przystąpić do porządnego i pogłębionego treningu 🙂

Co jeśli już po wyjściu doradcy ja nie mogę sobie poradzić z wiązaniem?

Zawsze możemy umówić się na kolejne spotkanie. Opanowanie wiązania chusty nie przychodzi w kilka chwil. Jak wszystkiego przy maluszku i tego trzeba się nauczyć i spokojnie przyswoić. Jeśli czujesz, że potrzebujesz dodatkowej pomocy – jestem do Twojej dyspozycji DO SKUTKU 🙂

Nie boję się mówić o swoich początkach – zanim zaczęłam nosić swoje maluchy 3 razy spotykałam się z doradcą. Mój mąż radził sobie dużo lepiej ode mnie! Przez długi czas wstyd nie pozwalał mi pytać i prosić o pomoc. Na szczęście to już za mną!

Czy u doradcy mogę kupić chustę?

Jak najbardziej. Chętnie pomogę w doborze odpowiedniej chusty, poinstruuję w sprawach jej prania, suszenia, przechowywania. U niektórych doradców można także kupić chusty, u mnie także. Jeżeli rodzicom spodobają się chusty, na których będą pracować ze mną podczas konsultacji chętnie pomogę w zakupie – pracuję na chustach Little Frog, firmy z którą sama rozpoczynałam swoją przygodę z chustonoszeniem i polecam ją wszystkim rodzicom, którzy są właśnie na etapie poszukiwań swojej pierwszej chusty – można je kupić za moim pośrednictwem. Ich niewątpliwą zaletą jest cena oraz jej stosunek to jakości. Są wspaniałe na początek (i nie tylko!). Mogę zabrać wybraną chustę na umówioną konsultację – wszystkie do obejrzenia pod tym linkiem: LittleFrog

Ile kosztuje konsultacja?

Konsultacje prowadzone są u osoby uczącej się. Koszt indywidualnego szkolenia to 160 zł (lub 200 zł jeżeli w konsultacji bierze udział dwójka rodziców). Należy doliczyć koszty dojazdu do miejsc oddalonych ponad 10 km od miejsca mojego zamieszkania (1 km – 1 zł).

Istnieje możliwość organizowania konsultacji “grupowych” w sprawach indywidualnych proszę o kontakt mailowy w celu dobrania oferty 🙂 Adres: matkiupadki@gmail.com

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na to, wyjdź ze strony. Jeżeli dasz radę pogodzić się z tym faktem, kliknij “OK!”. Jeśli chcesz przeczytać o nich więcej przejdź do: POLITYKI PRYWATNOŚCI.