Wychowanie w nurcie 'braku nurtu'

Do tej pory było rodzenie, dbanie i opieka… Teraz zaczyna się wychowanie!

Sposoby na kolkę u dziecka, które nie działają! Ale…

Kolka i złe samopoczucie u noworodka oznacza złe samopoczucie u całej rodziny. Sama to przeżyłam… U nas było źle i choć ciężko oceniać “kto miał gorzej” zdarzało nam się, że znajomi, którzy również mieli dzieci, wychodząc z naszego mieszkania mówili: “Myślałam, że mamy sajgon, ale to co się u was dzieje jest naprawdę hardcorowe…”. Nie jest to jednak tekst o tym, jak fatalnie było zmagać się z ‘chorobą’, która nie istnieje i na którą nawet internet nie zna lekarstwa. Chciałam Wam napisać przede wszystkim o sposobach na kolkę, które absolutnie nie działają… A przy tym wydają piękne owoce przez resztę

Czytaj więcej
mezczyzna i dziecko siedza wspolnie przy stole w kawiarni na czerwonych fotelach

Do dziecka mów tak jakbyście… żyli w komedii romantycznej! – czyli jak nauczyć się rozmawiać z dzieckiem

Moja komedia romantyczna zaczyna się o 20:30 kiedy kładziemy dzieci spać. To ostatni moment, żeby wszystko naprawić, nastroić się pozytywnie na nadchodzącą noc i obiecać sobie, że jutro od rana będzie nam się rozmawiało jeszcze lepiej niż dzisiaj. Nastawiam zegar – od wieczora do wieczora. Ten romantyczny nastrój opleciony we wrzaski, przewracanie się o rzeczy, które ktoś porozrzucał niczym skórki od bananów w niskobudżetowej komedii, założona tył na przód piżama i rodzice obijający się o siebie gdy próbują dogonić rozbiegające się dzieci, to nie romansidło. To pełnometrażowa komedia romantyczna.

Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na to, wyjdź ze strony. Jeżeli dasz radę pogodzić się z tym faktem, kliknij “OK!”. Jeśli chcesz przeczytać o nich więcej przejdź do: POLITYKI PRYWATNOŚCI.