piszę bo mogę i... Chcę

Emocje, doświadczenia i to obok czego nie mogę usiąść i powiedzieć “nic się nie stało”.

Domowa fabryka – pomadki do ust siłą rąk własnych zrobione!

Zdrowie jest ważne, to fakt, ale będąc mamą dwójki dzieci, jeszcze ważniejszy jest dla mnie CZAS. Pomyślałam jednak, że odkrywanie naturalnych kosmetyków przeniosę na wyższy poziom – ze sklepu do kuchni. Mając na uwadze, że marnowanie czasu swojego (i waszego) muszę uznać za zbrodnię, wybrałam kosmetyk, który jest w zasięgu mojej twórczości i zasobów zegarowych 🙂 W domu, w kilka minut powstało ponad 20 pomadek! Byłam tym szczególnie podekscytowana, bo pomadki to coś co kochają moje dzieci (nie wiem czemu, może dlatego, że pozwalam im ich używać? 😉 ). Patrząc więc w te smutne, błagająco-świecące oczy moich małych wymuszaczy kosmetyków

Czytaj więcej

Tuptam do przedszkola – sama? Jak przygotować dziecko do przedszkola

W tym roku “pierwszy września” nastanie dla nas drugiego. Taki mały uśmiech losu, trochę ‘kopnięty’ kalendarz da nam jeden dodatkowy przesunięty dzień na rozmyślania o tym, jak przygotować dziecko do przedszkola. I mam nadzieję, że o tym zapomnimy. Bo najlepsze przygotowanie to czas spędzony z dzieckiem – bez stresu.

Czytaj więcej

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Jeśli nie zgadzasz się na to, wyjdź ze strony. Jeżeli dasz radę pogodzić się z tym faktem, kliknij “OK!”. Jeśli chcesz przeczytać o nich więcej przejdź do: POLITYKI PRYWATNOŚCI.